HorecaHero Jochem Verheul

Jochem Verheul

Sales & Marketing
Mail: jochem@safetyhero.nl
Tel: 085 – 864 0036
Mob: 06 148 624 69

Anne van ’t Hoog

Support
Mail: anne@safetyhero.nl
Tel: 085 – 864 0036

Raoul te Niet

Design / front-end developing
Mail: raoul@safetyhero.nl
Tel: 085 – 864 0036

Vincent Otto

Grafisch Vormgever
Mail: vincent@safetyhero.nl
Tel: 085 – 864 0036

Martijn de Ridder

Programmeur
Mail: martijn@safetyhero.nl
Tel: 085 – 864 0036

Edward Belgraver

Finance
Mail: edward@safetyhero.nl
Tel: 085 – 864 0036

Menno

Menno Wouters

Marketing & Communicatie
Mail: menno@safetyhero.nl
Tel: 085 – 864 0036

Randy Hehamahua

Programmeur
Mail: randy@safetyhero.nl
Tel: 085 – 864 0036

Vragen, opmerkingen of samenwerken? Neem contact met ons op!

De online trainingen van SafetyHero worden gemaakt met onderwijskundige en experts uit de markt. Bij elke nieuwe training kijken wij welke expertise we moeten inkopen om de kwaliteit van onze trainingen te waarborgen.

Je naam

Onderwerp

Tip, suggestie en/of opmerking: